Rosahuile

Rosa Huile
wita

Świat ORGANICZNYCH Marokańczyków. Wszystko zaczęło się od spojrzenia.

Ponad 30 lat temu pamiętam głębokie patrzenie w twarz mojej żony, której skóra lśniła zdrowiem i zdałem sobie sprawę, jak naturalnie była piękna. Jego odwieczną tajemnicą był olej arganowy. Patrzyłem, jak codziennie używa go do twarzy i dłoni. Nawet dla jej włosów raz lub dwa razy w tygodniu. To tutaj wpadłem na pomysł, aby podzielić się tym płynnym złotem z resztą świata, ponieważ istnieje on tylko w moim kraju i nigdzie indziej na ziemi.
Moja żona wierzyła w naturalne piękno i myślała, że ​​wszystkie kobiety na tej planecie zasługują na to, by czuć się naturalnie piękna. Razem zaczęliśmy od małej firmy, którą nazwaliśmy „RosaHuile” w odniesieniu do oleju arganowego. Logo RosaHuile, które zasadniczo nie zmieniło się od początku naszej działalności, jest po prostu projektem drzewa arganowego mojej żony.
Dzięki współpracy z niektórymi spółdzielniami sąsiedzkimi staliśmy się rodziną. Wraz z rozwojem firmy rośnie rodzina.
Kilka lat później zmarła moja żona ... Straciłem ją, ale dotrzymałem jej marzenia. Marzenie, nad którym codziennie pracuję, aby je uhonorować. Każda kropla oleju arganowego, którą dzielę ze światem, jest błogosławieństwem dla jego duszy.
Opierając się dziś na czystym oleju arganowym w Rosa.Huile, rozszerzyliśmy naszą ofertę o rozwiązania dla wszystkich potrzeb skóry i włosów. Eksperymentując z olejem arganowym przez ponad trzy dekady i inspirując się niesamowitymi wynikami, od wielu lat dzielimy się naszym olejem z wieloma kobietami. Łącząc wysoką wydajność i zdrowe składniki, nieustannie dążymy do ulepszania naszych produktów i naszego wpływu na świat.
W RosaHuile nie zawracamy sobie głowy wydawaniem pieniędzy i czasu na fantazyjne opakowania. Bardziej zależy nam na jakości samego produktu. Wierzymy, że nawet produkty mają wewnętrzne piękno. Staramy się to uprościć, ponieważ nie chcemy kusić naszych klientów nadmiernymi projektami.
Nie jestem idealny, ale obiecuję, że zrobię co w mojej mocy, aby szerzyć miłość do oleju arganowego na całym świecie. Jamal LAHNA, założyciel Rosahuile.

Pytania do eksperta