Rosahuile

Rosahuile

Najlepsze produkty ekologiczne na bazie arganu

Wszystko zaczęło się od spojrzenia.

Najlepsze produkty ekologiczne na bazie arganu

Ponad 30 lat temu pamiętam, jak głęboko spojrzałem na twarz mojej żony, której skóra wyraźnie świeciła zdrowiem, i zdałam sobie sprawę, jak naturalnie była piękna. Jej wielowiekową tajemnicą był olej arganowy. Patrzyłem, jak codziennie używa go do twarzy i dłoni. Nawet dla jej włosów raz lub dwa razy w tygodniu. Wtedy wpadłem na pomysł, aby dzielić się tym płynnym złotem z resztą świata, ponieważ istnieje on tylko w moim kraju i nigdzie indziej na ziemi.

Moja żona wierzyła w naturalne piękno i myślała, że ​​wszystkie kobiety na tej planecie zasługują na szansę, by poczuć się naturalnie ładnie. Wspólnie zaczęliśmy od małej firmy, którą nazwaliśmy „RosaHuile”, odnosząc się do olejku kosmetycznego z olejkiem arganowym. Logo RosaHuile, które zasadniczo się nie zmieniło od początku naszej działalności, jest po prostu rysunkiem drzewa Argan.
Współpracując z niektórymi moimi spółdzielniami sąsiedzkimi, zostaliśmy rodziną. Wraz z rozwojem firmy rośnie także rodzina.

Kilka lat później moja żona zmarła… Straciłem ją, ale dotrzymałem jej marzenia. Marzenie, nad którym codziennie pracuję, aby ją uhonorować. Każda kropla oleju arganowego, którą dzielę ze światem, jest błogosławieństwem dla jej duszy.

W oparciu o czysty olej arganowy dzisiaj w RosaHuile rozszerzyliśmy linię o rozwiązania dla każdej potrzeby skóry i włosów. Doświadczając olejku arganowego od ponad trzech dekad i inspirując się niesamowitymi wynikami, od wielu lat dzielimy się naszym olejkiem z wieloma kobietami. Łącząc wysoką wydajność ze zdrowymi składnikami, nigdy nie przestajemy dążyć do ulepszania naszych produktów i naszego wpływu na świat.

W RosaHuile nie zawracamy sobie głowy wydawaniem pieniędzy i czasu na fantazyjne opakowania. Dbamy bardziej o jakość samego produktu. Wierzymy, że nawet produkty mają wewnętrzne piękno. Staramy się, aby było to proste, ponieważ nie chcemy przyciągać naszych klientów nadmiernymi projektami.

Nie jestem idealny, ale dokładam wszelkich starań, aby szerzyć miłość do oleju arganowego na całym świecie.
Jamal LAHNA, założyciel Rosahuile. 

Argan Oil With Love
The best organic products based on argan

Argan trees take 14 years to bear fruit, which is why their oil is so precious and rare, and their preservation is so important for beauty and balance. At RosaHuile we have grown Agran trees as we have grown our own children.

Our argan oil is harvested and cold pressed from the best nuts of the Argan trees. This very old and rare oil has been for many years a multi-tasking miracle moisturizer that's organically grown and naturally chemical-free.

It’s a miraculous oil that is light enough to use as an everyday moisturizer, yet powerful enough to soften skin ailments symptoms such as acne, rosacea or eczema. It is also helpful in combating the signs of normal skin aging, further more reducing visible scar tissue.

As one of the rarest oils in the world, this liquid gold is rich in high concentrations of vitamins, minerals and powerful anti-oxidants which helps hydrate and soften hair, face, body, nails and everything in between. 

Share
01 Mae 2020 21:37
#21000008